انتقال دامنه

انتقال دامنه

انتقال دامنه به شرکت ریزپردازنده شمال سبز نیازمند پرداخت هیچگونه هزینه اضافی نمی باشد . مراحل انتقال دامنه دارای یک پروسه خاص است که به شرح آن میپردازیم :
 
شرکت ریزپردازنده شمال سبز درخواست انتقال دامنه را برای registrar شما می فرستد. Registrar شما نامه ای را به ایمیل administrator دامین شما برای تایید این انتقال ارسال می کند که شما می بایست مطابق با دستور العمل ذکر شده در آن ایمیل اقدام نمایید. کل مراحل فوق ۵ تا ۱۰ روز به طول می انجامد. پس از انتقال کامل دامین ، شما از طریق کنترل پنلی که در اختیارتان میگذاریم می توانید دامین خود را مدیریت نمایید.
 
اگر برایتان این سوال پیش آمده که register چیست ؟
 
register ها مراکز رسمی ثبت و نگهداری دامنه و تحت نظارت سازمان ICANN می باشند که ثبت دامنه های متداول (gTLD) را باید از طریق آنها انجام داد. تعدادی از فعال ترین اینRegistrarها عبارتند از Network Solution ، OpenSRS (Tucows) ، Directi ، onlineNIC ، Domain People ، Enom ، BulkRegister ، Register.com ، Yahoo و ...
 

تمدید دامنه

تمدید دامنه از طریق پنل کاربری و به صورت آنلاین قابل انجام می باشد و شرکت ما در این راستا پشتیبانی ۲۴ ساعته را به همراه دارد. از طریق تماس با بخش فروش ما و یا از طریق کنترل پنل نسبت به درخواست برای تمدید دامنه در سایت ما اقدام نمایید .