طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن ها (Application) در واقع طراحی نرم افزارهای مربوط به گوشی های هوشمند هستند. مانند نرم افزارهای مربوط به کامپیوتر‌ و ویندوز، به تمام مراحل طراحی گرافیکی، نوشتن کد تا اولین نسخه برای تست، طراحی اپلیکیشن می گویند که امروزه شرکت های طراحی سایت در تهران به این موضوع توجه بیشتری دارند و آن را در لیست خدمت خود گنجانده اند .

اهمیت طراحی اپلیکیشن موبایل

امروزه استفاده از گوشی های هوشمند (Smart Phone)بسیار رواج یافته و تقریباً دست هر فردی و یا در هر خانواده ای یک گوشی هوشمند یافت می شود. بازار اپلیکیشن ها و طراحی اپلیکیشن های موبایل بسیار داغ است. این تغییرات در کسب و کار هم تاثیر می گذارند.

طراحی اپلیکیشن موبایل نقش مهمی در جذب مخاطبان دارد و با استفاده از آن شانس دستیابی به مخاطبان و فروش بیشتر افزایش می یابد. از اینرو، طراحی اپلیکیشن مهم ترین ویژگی کسب و کار در عصر ارتباطات است. این اهمیت از آنجایی ناشی می شود که به مخاطبان کمک می کند تا به برای کسب هر نوع اطلاعاتی به این اپلیکیشن ها مراجعه نمایند.

بهترین اپلیکیشن های موبایل دارای هدف و برنامه ی مشخصی هستند. اگر به فکر پیشرفت کسب و کارتان هستید باید به طراحی اپلیکیشن توجه کنید. فراموش نکنید که عملکرد تلفن همراه به غیر از برقرای تماس تلفنی در انتخاب های انسان نیز تأثیر گذاشته است.

کسب و کارهای سراسر جهان با ارائه محصولات خود از طریق اپلیکیشن ها شروع به مهاجرت از دنیای فیزیکی خود کرده اند و از بازارهای محلی به بازارهای جهانی راه یافته اند. چاپ، آویز کردن تبلیغات به بیلبورد ها، پخش تراکت ها، و سایر روش های تبلیغات امروزه به موبایل ها راه یافته اند.

طراحی اپلیکیشن

 

برای داشتن کسب و کار صرفاً نیازمند تلفن های همراه نیستیم بلکه از طریق تلفن های همراه نیازمند مشتریان وفادار با دامنۀ وسیع هستیم.

  • ارزش بیشتری برای مشتریان خود داشته باشید

اگر می خواهید در کسب و کار موفق شوید باید ارتباط خود را با مشتریان افزایش دهید. یکی از راه های انجام این کار داشتن اپلیکیشن موبایل است، زیرا از این طریق به مشتریان خود نزدیک می شوید و دسترسی را آسان می کنید.

مشتریان بیشتری با کسب و کار و محصول شما ارتباط برقرار می کنند، در نتیجه با داشتن اپلیکیشن موبایل سرعت روند معامله را افزایش می دهید و با به دست آوردن رضایت مشتری و با دادن امتیازات مشتریان، شما مشتریان بیشتری را به دست می آورید.

  • یک نام تجاری قوی تری خواهید ساخت

یکی از مهم ترین مواردی که اپلیکیشن موبایل برای مصرف کنندگان ارائه می دهد آگاهی و ارتباط با نام تجاری شما است و از طریق آن تعامل منظم با بازار هدف شما ایجاد می شود و اعتماد مشتری را تقویت می کند. در نتیجه، مخاطبان بیشتری به شما اعتماد می کنند.

اپلیکیشن موبایل باعث تقویت نام تجاری شما و آموزش مشتریان شما می شود به همین دلیل است که اکثر کسب و کارها از اپلیکیشن های موبایل استفاده می کنند.

  • با مشتریان ارتباط بهتری برقرار می کنید.

خدمات مشتری تنها در مورد ارتباط چهره به چهره بین همکاران فروش و مشتریان نیست. از آنجایی که امروزه اکثر مردم با دستگاه های قابل حمل و با قابلیت های پخش در دسترس هستند تغییرات واقعی در خدمات مشتری در حال حاضر داشتن اپلیکیشن موبایل است. وجود این ظرفیت می تواند ضمن توسعه ارتباط با مشتری همچنین باعث افزایش رضایت مشتری شود.

  • افزایش سود

هنگامی که رضایت مشتری افزایش می یابد، درنتیجه فروش شما و تقاضای مصرف کنندگان افزایش می یابد. اپلیکیشن موبایل به شما این اجازه را می دهد که برخی هزینه ها را کم کنید و سود بیشتری را به دست آورید. استفاده از اپلیکیشن باعث خرید بیشتر می شود و در عین حال فشار دکمۀ خرید برای مشتریان راحت تر و هیجان انگیزتر است.

اگر هنوز هم به اهمیت داشتن اپلیکیشن در کسب و کار خود نرسیده اید دلایل بیشتری هم وجود دارد از جمله:

  • اطلاع یافتن کاربران از محصولات و پیشنهادات جدید
  • دستیابی به جمعیت جوان تر
  • همگام سازی ایمیل ها و حساب های رسانه های اجتماعی کاربران
خواندن 2040 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.