طراحی وب

انتظار شما از یک وب سایت چیست ؟ وب سایت شما معرف حرفه شماست همچنین میتواند معرف حرفه ای بودن شما نیز باشد.

وب سایت شما دفتر کار آنلاین شماست ،همانطور که شما در محل کارتان سعی میکنید همه چیز مرتب و به نوعی از بهترین حالات و چیدمان بهره ببرد تا وقتی مشتریان برای عقد قرار داد و یا ... پیش شما می آیند از مرتب بودن و زیبایی دفتر کارتان لذت ببرند و حس خوبی به آن ها بدهد ، وب سایت شما نیز بع عنوان دفتر کار آنلاین شما باید تمیز و مرتب و بروز باشد . طراحی واکسنشگرای وبسایت ، سرعت بالای سایت ، رنگبندی زیبا و همه و همه در کنار هم باعث میشوند مشتریان از دیدن وبسایت شما لذت ببرند . این نکته را فراموش نکنید که شاید در سال نهایتا 1000 مشتری به دفتر کار شما سر بزند اما این عدد برای یک وبسایت به یک ماه کاهش میابد پس ببینید طراحی یک وبسایت خوب و همه چیز تمام چقدر مهم است.

مشاوره رایگان طراحی وبسایت

در فرآیند مشاوره طراحی وبسایت در شرکت شمال سبز، ابتدای کار توضیح داده می شود که داشتن یک وب سایت ضعیف و غیر حرفه ای تا چه اندازه می تواند به جلوه بیرونی و وجهه عمومی یک کسب و کار خلل وارد نماید.

در فرآیند مشاوره، کارکنان و متخصصین شرکت طراحی سایت شمال سبز به مراجعین توضیح میدهند که وب سایت هر برندی به منزله شناسنامه و هویت بصری و درونی یک برند و شرکت است و بسته به نیاز و انتظاراتی که مشتری دارد، بهترین پیشنهادها و راه حل های ممکن به وی ارائه می شود.

نیاز سنجی مخاطبان اصلی وبسایت از ابتدایی ترین و البته مهمترین عواملی است که قبل از طراحی یک وبسایت باید انجام پذیرد وگرنه وبسایتی که همه چیز تمام است اما مشتری ندارد و کسی به مطالبش اهمیت نمیدهد به چه درد میخورد با نیاز سنجی کاربران حوزه ی کاری و بررسی رقبای موجود در هر حوزه کاری است که میتوان سیل بزرگی از کاربران را به وبسایت سرازیر نمود.متخصصان شرکت طراحی وب شمال سبز به عنوان برترین شرکت طراح وب مازندران با نیروی متخصص طراحی سایت در مازندران و طراحی سایت در تنکابن همچنین در اختیار داشتن تیم متخصص سئو در مازندران از قبل از شروع پروژه نیاز سنجی های وبسایت شما را انجام میدهد و به شما تضمین سود دهی و به نتیجه رسیدن وبسایتتان را میدهد.

مراحل طراحی سایت شمال سبز

شرکت شمال سبز کلیه پروژه‌های طراحی سایت خود را در فازهای زیر پیاده سازی می‌نماید:

  • نیاز سنجی کاربران وب سایت 
  • بررسی رقبای داخلی و خارجی وب سایت
  • طراحی وب سایت با لایه بندی قالب بر روی کاغذ طرح اولیه
  • طراحی قالب سایت
  • طراحی گرافیکی لوگوها ،اسلایدرها و ...
  • برنامه نویسی اختصاصی سایت بر اساس نیاز مشتری و یا نصب سیستم مدیریت محتوای مورد نظر و تمامی افزونه ها
  • آزمایش وب سایت از همه جهات از جمله کارایی سایت ،امنیت سایت ،ریسپانسیو و ...
  • نصب پکیج های آماری، نصب نقشه سایت XML، راه اندازی Robot
  • معرفی سایت به گوگل و موتورهای جستجو
  • پشتیبانی وب سایت در دوره 1 ساله گارانتی